Cafe & Restaurant

MagicAkademi ' ye Hoşgeldiniz

M agic Akademi 1996 yılında ABD`nin New Jersey eyaletinde küçük bir pizza restaurantı ile hizmet sektöründe yerini almıştır.

Magic Akademi’nin Türkiye serüveni ise 2003 yılında İstanbul`un Pendik İlçesi’nde ilk restaurantı ını açarak başlamıştır. Magic akademi sadece pizza restaurantı olarak kalmayıp, ürün yelpazesini genişleterek dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini de hizmetinize sunmuştur. Türkiye`nin dört bir yanından titizlikle seçilmiş tecrübeli ustaları ve genç, dinamik çalışan kadrosu ile kendi kulvarında profesyonelleşen bir restaurant zinciri açmayı ve büyüyerek Türkiye’de dev bir marka olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda 2005 yılında restaurant zincirine Tuzla ilçesi, Pendik Kurtköy semti ile devam ederken, 2006 yılında Maltepe, 2007 yılında da Gebze’de restaurant ını açmıştır.

  • Şehirdeki en iyi yemekleri sunuyoruz.
  • Herzaman taze
  • Hızlı ve güzel servis.
  • Memnuniyet veya para iadesi garantilidir.

Tüm bunların yanı sıra yatırımları daha da arttırarak, profesyonellik adına Üretim, Kalite-Güvence, Lojistik, Satın alma, Finansman ve Reklam departmanlarını kendi bünyesinde barındıran, Sultanbeyli Aytop Gıda Sitesi içerisinde bulunan Çınar Gıda Tur. İnş. Taah. San.Tic.Ltd.Şti.’ ni kurmuştur. Magic Akademi olarak 2010 yılında Kartal yeni restaurant açarak büyümeye devam etmektedir. "Bize destek veren, başarımıza ortak olan misafirlerimize teşekkürü borç biliriz"

MenüMekanlar